Bu Basit Fikirler ile Halılarınız Güzel Koku Kaplar

halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Evinizde halı varsa, ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde leke alabileceğini biliyorsunuz. Ne kadar dikkatli olursanız olun, günlük yaşamın koşuşturmasıyla, yol boyunca birkaç nokta ve dökülme ile karşılaşmak zorundasınız. Peki ya kötü halı kokuları? Bunlarla nasıl başa çıkıyorsunuz? Kesinlikle eğlenceli değiller Fakat size vereceğimiz kokular tevsiyeleri evinizi rahatlatıcı ve ferah olmaktan başka bir şey hissettirmiyor.

İşte iyi haber – kötü kokulu bir eve yol açabilecek kokulu halı – bu şekilde kalmak zorunda değil! Halılarınızı temiz tutmanın en iyi yolunu arıyorsanız, Aksu Halı Yıkama Fabrikasın’nın size sunduğu aşağıdaki rehberimizi keşfedin.

Ferah ve güzel Koku için Evinzde Çözüm mü arıyorsunuz?

Halınıza ve evinizin çevresindeki havayı yeni bir şekilde nefes almanın birkaç kolay yolu. Ve endişelenmeyin – bu kendin yap seçeneklerinin her biri bir ton çalışma gerektirmez!

  • Kabartma tozu ve lavanta esansiyel yağı alın (evcil hayvanınız varsa çay ağacı yağı kullanmayın, çünkü bu toksik olabilir).
  • ½ bardak kabartma tozu 30 damla esans ile karıştırılır.
  • Karışımı bir kavanoza yada fis fis benzeyen bir şeye dökün (kapakta delikleri olan herhangi bir kabı olabılır).
  • Gece boyunca 24 saat bekletin.
  • Karışımı halının üzerine hafifçe serpin.
  • 10 ila 15 dakika sonra, halınızı normal şekilde vakumlayın. Koku gitmiş olmalı!

İşte evde deneyebileceğiniz başka bir kendin yap halı spreyi

  • Bir sprey şişesine bol miktarda beyaz sirke dökün.
  • Halının üzerine beyaz sirke püskürtün. Endişelenmeyin – koku kaybolacak (ve ortadan kaldırmaya çalıştığınız diğer kötü kokuları emecektir).
  • Tamamen kurumasını bekleyin ve ardından işlemi gerektiği gibi tekrarlayın.

İLAVE İPUÇLARI: EVİNİZİ HER ZAMAN NASIL GÜZEL KOKU KOKABILIR?

Denemek için birkaç Ferah kokulu ev ipucuna ihtiyacınız varsa, şanslısınız – daha fazlasına sahibiz! Aşağıda birkaç fikre göz atın.

havaya esansiyel yağlar Diffüze Edin (Püskürtürün)

Bu, evinizdeki kokuları ortadan kaldırmanın doğal ve sağlıklı bir yoludur. 4 ila 5 damla yağ alın ve 40 ml su ile karıştırın. Bir difüzörünüz yoksa veya bir tane satın almak istemiyorsanız, her zaman bir sprey şişesi kullanarak uçucu yağları püskürtebilirsiniz.

Başka ipuçları İçin Lütfen Bloğumuza Ziyaret Edin 🙂

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sohbet Başlat
1
Hemen Bizimle İletişim Geçin!
Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?