Battaniye Yıkama

battaniye Yıkama,Yorgan Yıkama,halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Özellikle de kış günleri Gelmeden önce yada Mevsimden Sonra Battaniye Yıkama olmalı çünkü daha çok bu mevsimler kullanılan battaniyelerin hijen için temiz olmalıdır. Kalitesi kadar; Battaniye yıkama birçok çeşidi vardır.kumaşı, kalınlığı, deseni ve rengi değişebilir. Ayrıca günümüzde kış aylarında olduğu kadar mevsimlik ince battaniyeler de bulunup kullanılmaktadır. Battaniye deyince akla direk olarak kışın örtülerek ısıtma görevi sağlayan ürün gelir.

Kalite Sağlıyoryuz

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Deneyimli Serviz

Battaniye Yıkama Fabrikası olarak 2014 yılından bu yana iş Tecrübeliyiz. Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık ve maksimum temizlik sağlıyoruz.

Battaniye Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Battaniye  Yıkama ` da 2 Şekilde yıkanabilmektedir. Biri elde yıkama diğeri makinede yıkamadır. Battaniyenin türü kadar, Battaniye yıkama talimatları da dikkate alınarak işlem yapılmalıdır. Kış mevsimine girmeden önce özellikle kalın yünlü battaniyelerin yıkanarak hazırlanması gerekir. Çünkü kış mevsiminde her tür çamaşırın kuruması veya kurutulması güç bir durumdur. Yünlü ve kalın olan battaniyeler daha zor kuruyacağı için kışa girmeden önce yıkayarak hazır tutmak gerekir.

Battaniyenizdeki lekeler çıkmadıysa ya da çıkarılması zor inatçı lekeler bulaştıysa makine ya da elde yıkamayı tercih etmeden önce direk kuru temizlemeye verebilirsiniz. Bu şekilde kısa sürede daha etkili sonuç ede etmiş olursunuz ve sorun da yaşamazsınız.

halı yıkama, İstanbul halı yıkama, halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Diğer Servislerimiz

Bildiğiniz gibi sadece Halı düzenli olarak temizlenmeli, aynı zamanda da Koltukç Yatak ve diğer ev eşyalarda temiz olması gerekmektedir. Bazı servislerimz Ektedir;

Sık Sorulan Sorular

Battaniyeleriniz ve Yorganlarınız bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Koltuklar bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun !. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, yani halı Yıkama, Koltuk Yıkama, StorPerde Yıkama, Yorgan  Yıkama ve Yatakların temizliğine adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Battaniye hangi sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta Battaniye yıkama gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen battaniye vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da kışlık battaniyeler mevsiminde en az 2-3 defa, mevsimlik olan battaniyeler ise mevsim geçişlerinden önce yıkanarak kaldırılmalıdır.

Profesyonel işçilerimizden birinin mobilyalarınızı denetlemesine izin vermeniz önemle tavsiye edilir. Halı ve Koltük temizliği için ilan edilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunlarla birlikte birçok risk ve geri dönüşü olmayan hasara neden olma potansiyeli vardır. Nitelikli ve deneyimli bir şirketiz ve doğru ve güvenli bir iş yapılmasını ve mümkün olan en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak için profesyonel ürünlere erişimin yanı sıra doğru eğitim ve bilgiye sahibiz.

Kuruma süresi, ürünün ne kadar kirli olduğunu, ne kadar su kullanıldığını, hava koşullarını, iç ortam atmosferini vb. İçeren birçok koşula bağlıdır. Ancak, çoğu normal durumda, halılar ve yumuşak mobilyalar 1 hafta içinde kuru olmalıdır. Kurutma bir endişe ise, kuruma süreleri konusunda tavsiyede bulunabilecek ve gerektiğinde süreci hızlandırmak için bazı uzman teknikler kullanan teknisyenlerimizden birine bildirin.

Ücretsiz Teklifiniz Alın

Herhangi Bir Sorunuz Varsa
Bize Ulaşabilirsiniz

    Sohbet Başlat
    1
    Hemen Bizimle İletişim Geçin!
    Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?