Koltuk Yıkama

koltuk yıkama, battaniye Yıkama,Yorgan Yıkama,halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

İstanbul Anadolu Yakası Koltuk Yıkama sizin için en iyi koltuk yıkama hizmetini sağlamayı amaç edinmiştir. Koltuk yıkama hizmetimiz oldukça detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini sadece bizde bulunan natürel ürünler eşliğinde yüksek buharlı yıkama ile yapmaktadır. Sizler de koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız en iyi İstanbul koltuk temizleme ekibimiz her zaman bir telefon kadar size yakındır.

Kalite Sağlıyoryuz

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Deneyimli Serviz

Halı Yıkama Fabrikası olarak 2014 yılından bu yana iş Tecrübeliyiz. Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık ve maksimum temizlik sağlıyoruz.

Yıkama Uzmanlarımız sizin koltuğa uygun kimyasallar ve yüksek buhar gücüyle işlem gerçeklestirerek olandakı lekeri çıkarır. Lütfen lekeye siz bir işlem yapmayın! çünkü sizin uğraşmanız koltuk yüzeyini aşındırabilir yada lekeyi daha çok dağıtabilirsiniz. Sabırla yıkama ekibimizi beklemeniz, yıkama işmenizden sonra başarıyı oldukça etkileyecektir.

halı yıkama, İstanbul halı yıkama, halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Diğer Servislerimiz

Bildiğiniz gibi sadece koltuk düzenli olarak temizlenmemeli, aynı zamanda da Halı, Yatak ve diğer ev eşyalarda temiz olması gerekmektedir. Bazı servislerimz Ektedir;

Koltuk Yıkama Servis Bilgileri

 • Cleaning Hours :2 Gün
 • Number of Cleaners :4
 • Visiting Hours :10:00 - 23:00
 • Contact :0850 562 40 58
 • E-mail :info@aksuhaliyikamafabrikasi.com
Ücretsiz Koltuk Yıkama Teklıf Alın

Sık Sorulan Sorular

Halılarınıza ve Koltuklarınıza bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Koltuklar bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun!. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, yani halı YıkamaStorPerde Yıkama, Yorgan  Yıkama ve Yatakların temizliğine adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Koltuk Yıkama için hangi sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen Koltuk vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da Beyaz Koltuklar en az 2-3 defa, Renkli Koltuklar ise düzenli olarak her 6 ayda bir Koltuklar temizlenmeli.

Profesyonel işçilerimizden birinin mobilyalarınızı denetlemesine izin vermeniz önemle tavsiye edilir. Halı ve Koltük temizliği için ilan edilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunlarla birlikte birçok risk ve geri dönüşü olmayan hasara neden olma potansiyeli vardır. Nitelikli ve deneyimli bir şirketiz ve doğru ve güvenli bir iş yapılmasını ve mümkün olan en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak için profesyonel ürünlere erişimin yanı sıra doğru eğitim ve bilgiye sahibiz.

Fiyatlandırma birçok faktöre bağlı olarak değişecektir; yapılacak işin miktarı ve türü ve Halı Mıktarı. Ancak endişelenmeyin, müşterilerimize her zaman uygun fiyat sunuyoruz. Teknisyenlerimizden birinin, herhangi bir işe başlamadan önce, neyle uğraştıklarını tam olarak anlamak ve müşteriyi olası sorunlar hakkında bilgilendirmek için ayrıntılı bir inceleme yapması önemle tavsiye edilir.

Ücretsiz Teklifiniz Alın

Herhangi Bir Sorunuz Varsa
Bize Ulaşabilirsiniz

  Sohbet Başlat
  1
  Hemen Bizimle İletişim Geçin!
  Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?