Stor Perde Yıkama

stor perde yıkama,koltuk yıkama, battaniye Yıkama,Yorgan Yıkama,halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Istanbul Stor Perde Yıkamacı olarak, İstanbul genelinde stor perde temizleme alanında vermiş olduğu güvenli hizmeti ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Stor perde yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken bir yıkama işlemi olması nedeniyle bu işin uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir.

Istanbulda Stor Perde Yıkama, İstanbul’da adeta yeni bir sektör oluşturmuştur. Bunun en büyük nedeni stor perdelerin evlerimizin, ofislerimizin vazgeçilmez ve bir o kadar estetik görünümünü tamamlayan dekoratif perde çeşidi olmasıdır. Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamı şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla stor perdelerin yıkanması bu sorunu ortadan kaldırır. Hijyen bir şekilde İstanbul’da stor perde yıkama hizmeti veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır. İstanbul Avrupa Yakası ile Anadolu Yakası olmak üzere geniş bir servis ağına sahibiz. Ayrıca sitemizde günlük hayatta sık sık karşılaştığınız stor perde sorunlarına da blog sayfamızda yanıtlar bulabilirsiniz.

Kalite Sağlıyoryuz

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Deneyimli Serviz

Halı Yıkama Fabrikası olarak 2014 yılından bu yana iş Tecrübeliyiz. Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık ve maksimum temizlik sağlıyoruz.

İstanbul’da profesyonel hizmet veren firmamız son teknoloji ürünü stor perde yıkama makineleri ile insan sağlığına zararsız deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hiç bir tolerans tanımamaktadır. Bununla birlikte İstanbul’un en iyi stor perde yıkayan firması olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Perde temizliği konusunda, fiyatlarımız açısından da firmamız gerekli tüm ekonomik altyapı zeminini oluşturmuş ve en uygun stor yıkama fiyatlarını müşterilerine yansıtarak taktirlerini kazanmıştır. İstanbul’da tüm ilçelerimizde uzman personellerimizle stor perdeleriniz itina ile yıkanmakta ve ilk günkü gibi pırıl pırıl olarak yerine takılmaktadır.

halı yıkama, İstanbul halı yıkama, halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Diğer Servislerimiz

Bildiğiniz gibi sadece Stor Perde düzenli olarak temizlenmemeli, aynı zamanda da Koltuk, Yatak ve diğer ev eşyalarda temiz olması gerekmektedir. Bazı servislerimz Ektedir;

Stor Perde Yıkama Servis Bilgileri

 • Cleaning Hours :4 Gün
 • Number of Cleaners :4
 • Visiting Hours :10:00 - 23:00
 • Contact :0850 562 40 58
 • E-mail :info@aksuhaliyikamafabrikasi.com
Ücretsiz Stor Perde Yıkama Teklıf Alın

Sık Sorulan Sorular

Halılarınıza ve Stor Perde bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Stor Perde bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun!. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, yani halı YıkamaKoltuk Yıkama, Yorgan  Yıkama ve Yatakların temizliğine adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Stor Perde ne sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen Stor Perde vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da mevsimler geçişinde en az 2-3 defa.

Profesyonel işçilerimizden birinin mobilyalarınızı denetlemesine izin vermeniz önemle tavsiye edilir. Halı ve Koltük temizliği için ilan edilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunlarla birlikte birçok risk ve geri dönüşü olmayan hasara neden olma potansiyeli vardır. Nitelikli ve deneyimli bir şirketiz ve doğru ve güvenli bir iş yapılmasını ve mümkün olan en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak için profesyonel ürünlere erişimin yanı sıra doğru eğitim ve bilgiye sahibiz.

Fiyatlandırma birçok faktöre bağlı olarak değişecektir; yapılacak işin miktarı ve türü ve Halı Mıktarı. Ancak endişelenmeyin, müşterilerimize her zaman uygun fiyat sunuyoruz. Teknisyenlerimizden birinin, herhangi bir işe başlamadan önce, neyle uğraştıklarını tam olarak anlamak ve müşteriyi olası sorunlar hakkında bilgilendirmek için ayrıntılı bir inceleme yapması önemle tavsiye edilir.

Kuruma süresi, ürünün ne kadar kirli olduğunu, ne kadar su kullanıldığını, hava koşullarını, iç ortam atmosferini vb. İçeren birçok koşula bağlıdır. Ancak, çoğu normal durumda, halılar ve yumuşak mobilyalar 1 hafta içinde kuru olmalıdır. Kurutma bir endişe ise, kuruma süreleri konusunda tavsiyede bulunabilecek ve gerektiğinde süreci hızlandırmak için bazı uzman teknikler kullanan teknisyenlerimizden birine bildirin.

Ücretsiz Teklifiniz Alın

Herhangi Bir Sorunuz Varsa
Bize Ulaşabilirsiniz

  Sohbet Başlat
  1
  Hemen Bizimle İletişim Geçin!
  Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?