Yatak Yıkama

Yatak Yıkama,stor perde yıkama,koltuk yıkama, battaniye Yıkama,Yorgan Yıkama,halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Hizmette hiçbir sınır tanımayan firmamız İstanbul’un tüm bölgelerinde vermiş olduğu yerinde temizleme hizmeti ile öne çıkan bir firmadır. İstanbul yerinde temizleme hizmetlerinden biri de evde yatak yıkama olan firmamız tamamen sizin belirleyeceğiniz en uygun zaman dilimlerinde sizlere hiçbir rahatsızlık vermeden ve oldukça büyük bir titizlik ve özen ile evde yatak yıkama işlemini yapmaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu hizmet portföyünde yerinde yatak temizleme ve yıkama hizmeti oldukça önemli bir yere sahiptir.

Aksu Yıkama Fabrikasının düşük miktarda su kullanılarak uygulanan evde yatak yıkama sürecinde yatağınız sadece 3-4 saat içerisinde kurur. Kendi Yatağınızda uyumadan bir gece bir geçirmeniz gerekmez. Sıcak Karbonatlı yatak yıkama sürecimizde yatağınızda bulunan bakterilerin %98’ini yok ettiğimiz, Yatak odanızdaki havada uçuşan bakterilerin %89’unu yok ettiğimiz laboratuvar test sonuçları ile kanıtlanmıştır. Yataklarda bulunan maytlar, bakteriler, mikroplardan ve böcekleri tamamen yok ederiz. geriye sağlıklı derin bir uyku çekebileceğiniz tertemiz bir yatak bırakırız. Aksu Yıkama Sıcak Karbonatlı yöntemi ile en profesyonel yatak yıkama firması olarak ta dünya genelinde hizmet vermektedir.

Kalite Sağlıyoryuz

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Deneyimli Serviz

Halı Yıkama Fabrikası olarak 2014 yılından bu yana iş Tecrübeliyiz. Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık ve maksimum temizlik sağlıyoruz.

Sektördeki en güçlü ve son teknoloji evde yatak yıkama temizleme makinelerimiz ile ev veya işyerine(otel-yurt vb.) gelip evde halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Yataklarınız olduğu yerde yani yerinde yatak temizlemesini yaparız. Evde yıkama firması olarak başka hiçbir kimsenin firmanın ulaşamadığı üstün sonuçlar elde ederiz. Konusunda uzman ekiplerimiz portatif olan Aksu Yıkama patetli ekipmanlarını ve The Natural solüsyonu ile evinize gelip ortalama çift kişilik bir yatak yıkama işlemini 1 saat içerisinde bitirip sizlere sağlıklı bir yatak bırakırız. Yatak yıkandıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamamen kurur ve tekrar uyumaya müsait hale gelir. Oldukça kısa bir zaman zarfı içerisinde sunduğumuz evde yatak yıkama hizmeti, yataklarınızın kirlenme periyodunun uzatılmasına hayli katkı sağlayacaktır.

halı yıkama, İstanbul halı yıkama, halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Diğer Servislerimiz

Bildiğiniz gibi sadece Yatak düzenli olarak temizlenmemeli, aynı zamanda da Koltuk, Halı ve diğer ev eşyalarda temiz olması gerekmektedir. Bazı servislerimz Ektedir;

Yatak Yıkama Servis Bilgileri

 • Cleaning Hours :5 Saat
 • Number of Cleaners :4
 • Visiting Hours :10:00 - 23:00
 • Contact :0850 562 40 58
 • E-mail :info@aksuhaliyikamafabrikasi.com
Ücretsiz Yatak Yıkama Teklıf Alın

Sık Sorulan Sorular

Yataklarınız ve Stor Perde bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Yatak bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun!. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, yani halı YıkamaKoltuk Yıkama, Yorgan  Yıkama, Stor Perde Yıkama ve Yatakların temizliğine adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Yataklarınız her 5 -6 ayda bir profesyoel teknisyenlerimizden biri tarafından profesyonelce temizlenmesini öneririz. Yataklar düzenli olarak ve çok kirli hale gelmeden önce temizlenmelidir. Yağ ve Toz birikmesine izin vermek Yataklarınız ömrünü önemli ölçüde azaltır

Aksu Yıkaman’ın sıcak karbonatlı (85 dereceye varan sıcaklık) yatak yıkama sürecinde The Natural solüsyonumuzu kullanırız. The Natural sıcak su ile birleşince milyonlarca mikroskobik baloncuk üretir, bu baloncuklar yatağınızdaki kirleri, mikroları, bakteri ve maytları yatağınızdan söküp yüzeye doğru iter. Sonrasında Sektördeki en güçlü vakumlu makinemiz ile bunları kolayca çekeriz. Yatağınızdaki kötü protein üreten, ölü deriden beslenen maytların kendisi dahil çıkardıkları kökü atıkları komple çekeriz. Geriye sağlıksız unsurlardan arındırılmış, kir ve lekelerden arındırılmış tertemiz ve sağlıklı bir yatak bırakırız. Ayrıca geriye çok az bir nem kalır ve yatağınız 3-4 saat içerisinde tamamen kurur. Ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

Kuruma süresi, ürünün ne kadar kirli olduğunu, ne kadar su kullanıldığını, hava koşullarını, iç ortam atmosferini vb. İçeren birçok koşula bağlıdır. Ancak, çoğu normal durumda, halılar ve yumuşak mobilyalar 1 hafta içinde kuru olmalıdır. Kurutma bir endişe ise, kuruma süreleri konusunda tavsiyede bulunabilecek ve gerektiğinde süreci hızlandırmak için bazı uzman teknikler kullanan teknisyenlerimizden birine bildirin.

Ücretsiz Teklifiniz Alın

Herhangi Bir Sorunuz Varsa
Bize Ulaşabilirsiniz

  Sohbet Başlat
  1
  Hemen Bizimle İletişim Geçin!
  Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?