Yorgan Yıkama

yorgan yıkama,Yatak Yıkama,stor perde yıkama,koltuk yıkama, battaniye Yıkama,Yorgan Yıkama,halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Bizim sağlığımızı düşünen, bizi soğukta bırakmayan bu eşyaların özel bir bakıma yani yorgan yıkama ve battaniye yıkamaya ihtiyacı olduğunu hatırlatmak gerekir.

Elyaf ve pamuktan olan yorganlar yine bir şekilde hallediliyor. Ama ya yün yorganlar, artık onları temizlemek yün yorganları yıkamak için ayırmamız gereken büyük zaman dilimleri de yok elimizde. Peki, ne yapmalı?

Yorgan Yıkama Firmaları Günlük olarak kullanılan yorganların yanı sıra yüklüklerde, dolaplarımızda sakladığımız yorganlar bazen aylar boyunca havasız ve karanlık bir ortamda saklanmaktadır. Bu durumda özellikle yün yorganlarda güvelenme gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu havasız ortamlarda sıcaklık değişiminden kaynaklanan yoğunlaşmadan dolayı nem problemi de ortaya çıkmışsa eğer, bakteri ve mayt üretimi iki katına çıkmakta ve bu aşamadan sonra rutubetli bir kötü koku etrafa yayılmaktadır. Evlerdeki, tozlu, ferah olmayan atmosfer ve kokunun büyük sebebi, yüklüklerde saklanan yorganların biriktirdiği ev tozu akarları olmaktadır.

Kalite Sağlıyoryuz

İşimize ve müşterilerimize gösterdiğimiz özenin getirisi olarak yakaladığımız kurumsal kimliğimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı başardık.

Deneyimli Serviz

Halı Yıkama Fabrikası olarak 2014 yılından bu yana iş Tecrübeliyiz. Yıkama merkezimizde, Sağlık Bakanlığı onaylı, halılarda yumuşaklık ve maksimum temizlik sağlıyoruz.

Her yorgan halı kendi kumaş yapısına, dolgu yapsıcaklıkna ve dokuma tekniğine göre farklı programla yıkanır. Cins tespiti, yorganın hangi programla yıkanacağının belirlenmesi açısından önemlidir ve bu tespit sırasında yün yorgan olarak tespit edilmiş yorganlar aşağıdaki kurallar çerçevesinde yıkanır.

Yün yorgan yıkama işleminde yıkama suyu sıcaklığı 25°c üzerine çıkmamalıdır. Yün yorganlar dolgu malzemesinin hassas oluşu nedeni ile nedeni ile özel temizleme ürünleri ile yıkanabilirler.

Yıkanma aşamasında keçeleşmenin önüne geçmek için yün yorgan yıkama işleminde yorgan fazla hırpalanmadan ağır hareketlerle yıkanmalıdır. Kumaş yapısı renkli ise etkili kir çıkarma ürünlerinin kullanımı yün yorgana zarar verebilir.

Bu durumda lekelere müdahale için kullanılacak ürünler özenle seçilmeli, leke çıkarma işlemi dikkatle yapılmalıdır. Kumaş yapısı renkli değil ise her türlü leke çıkarıcı ürün kullanımı mümkündür ve lekeler üzerinde sonuç alma muhtemelliğı yüksektir.

halı yıkama, İstanbul halı yıkama, halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama,

Diğer Servislerimiz

Bildiğiniz gibi sadece Yorgan düzenli olarak temizlenmeli, aynı zamanda da Koltuk, Yatak ve diğer ev eşyalarda temiz olması gerekmektedir. Bazı servislerimz Ektedir;

Yorgan Yıkama Servis Bilgileri

 • Cleaning Hours :1 Gün
 • Number of Cleaners :5
 • Visiting Hours :10:00 - 23:00
 • Contact :0850 562 40 58
 • E-mail :info@aksuhaliyikamafabrikasi.com
Ücretsiz Yorgan Yıkama Teklıf Alın

Sık Sorulan Sorular

Yorganlatınız ve Stor Perde bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Yatak bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun!. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, yani halı YıkamaKoltuk Yıkama, Battaniye Yıkama, Stor Perde Yıkama ve Yatakların temizliğine adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Yorganlarınız hangi sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen battaniye vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da kışlık battaniyeler mevsiminde en az 2-3 defa, mevsimlik olan Yorganlar ise mevsim geçişlerinden önce yıkanarak kaldırılmalıdır.

Profesyonel işçilerimizden birinin mobilyalarınızı denetlemesine izin vermeniz önemle tavsiye edilir. Halı ve Koltük temizliği için ilan edilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunlarla birlikte birçok risk ve geri dönüşü olmayan hasara neden olma potansiyeli vardır. Nitelikli ve deneyimli bir şirketiz ve doğru ve güvenli bir iş yapılmasını ve mümkün olan en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak için profesyonel ürünlere erişimin yanı sıra doğru eğitim ve bilgiye sahibiz.

Kuruma süresi, ürünün ne kadar kirli olduğunu, ne kadar su kullanıldığını, hava koşullarını, iç ortam atmosferini vb. İçeren birçok koşula bağlıdır. Ancak, çoğu normal durumda, halılar ve yumuşak mobilyalar 1 hafta içinde kuru olmalıdır. Kurutma bir endişe ise, kuruma süreleri konusunda tavsiyede bulunabilecek ve gerektiğinde süreci hızlandırmak için bazı uzman teknikler kullanan teknisyenlerimizden birine bildirin.

Ücretsiz Teklifiniz Alın

Herhangi Bir Sorunuz Varsa
Bize Ulaşabilirsiniz

  Sohbet Başlat
  1
  Hemen Bizimle İletişim Geçin!
  Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?