Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Hali Yikama`dan, Stor perde Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama`ğa kadar bakmak söz konusu olduğunda, emin ellerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Ev Mobilyalarınız bir yatırım olabilir, bu yüzden neden herkes onlara dokunsun!. Aksu Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler, profesyonel bir Yıkamacıyız, Sunduğumuz tüm Yıkama Hizmetlerimiz adanmış tek bağımsız İstanbul ticaret kuruluşunun bir parçasıyız. Bu Yuzden Aksu Halı Yıkama Fabrikası ile emin ellerde olduğunuz anlamına gelir.

Halı Yıkamak Ne sıklıkla Yıkamalıyım?

Halılarınızın her 5 -6 ayda bir profesyonel teknisyenlerimizden biri tarafından profesyonelce temizlenmesini öneririz. Düzenli olarak ve çok kirli hale gelmeden önce Halılar temizlenmelidir. Yağ ve Toz birikmesine izin vermek halının ömrünü önemli ölçüde azaltır.

Ne Sıklıkla Koltuklarım Yıkamalıyım?

Koltuk Yıkama için hangi durumda kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen Koltuk vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da Beyaz Koltuklar en az 2-3 ayda bir, Renkli Koltuklar ise düzenli olarak her 6 ayda bir Koltuklar temizlenmeli.

Yatak yıkamak Ne sıklıkla Yapmalıyım?

Her 5 -6 ayda bir Yataklarınız profesyonel teknisyenlerimizden biri tarafından profesyonelce temizlenmesini öneririz. Düzenli olarak ve çok kirli hale gelmeden önce Yataklar temizlenmelidir. Yağ ve Toz birikmesine izin vermek Yataklarınız ömrünü önemli ölçüde azaltır ve bakterleri yuva yapmasını izin vermek demektir.

Yorgan Yıkamak Ne sıklıkla Yıkanmalı?

Hangi sıklıkta Yorganlarınız kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen yorganlar vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da kışlık yorganlar mevsiminde en az 2-3 defa, mevsimlik olan Yorganlar ise mevsim geçişlerinden önce yıkanarak kaldırılmalıdır.

Yıkamak için Battaniye Ne sıklıkla yapmalıyım?

Genelikle Hangi sıklıkta Battaniye kullanılıyorsa o sıklıkta Battaniye yıkama gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen battaniye vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da kışlık battaniyeler mevsiminde en az 2-3 defa, mevsimlik olan battaniyeler ise mevsim geçişlerinden önce yıkanarak kaldırılmalıdır.

Perdelerim ne sıklıkla temizletmeliyim?

Perde ne sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen Stor Perde vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Herhangi bir lekesi olmasa da mevsimler geçişinde en az 2-3 defa.

Ev Mobilyalarımı kendim temizleyebileceğimi düşünüyorum, bu tavsiye edilir mi?

Profesyonel işçilerimizden birinin mobilyalarınızı denetlemesine izin vermeniz önemle tavsiye edilir. Halı ve Koltük temizliği için ilan edilen pek çok ürün bulunmaktadır. Bununla birlikte, bunlarla birlikte birçok risk ve geri dönüşü olmayan hasara neden olma potansiyeli vardır. Nitelikli ve deneyimli bir şirketiz ve doğru ve güvenli bir iş yapılmasını ve mümkün olan en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamak için profesyonel ürünlere erişimin yanı sıra doğru eğitim ve bilgiye sahibiz.

 

Hizmetimiz Fiyatı Ne kadarr?

Fiyatlandırma birçok faktöre bağlı olarak değişecektir; yapılacak işin miktarı ve türü ve Halı Mıktarı. Ancak endişelenmeyin, müşterilerimize her zaman uygun ve indirimli halı Temizliği fiyat sunuyoruz. Teknisyenlerimizden birinin, herhangi bir işe başlamadan önce, neyle uğraştıklarını tam olarak anlamak ve müşteriyi olası sorunlar hakkında bilgilendirmek için ayrıntılı bir inceleme yapması önemle tavsiye edilir.

Halı veya mobilyalarımın kuruması ne kadar sürer ve ne kadar sürede geri alırım?

Kuruma süresi, ürünün ne kadar kirli olduğunu, ne kadar su kullanıldığını, hava koşullarını, iç ortam atmosferini vb. İçeren birçok koşula bağlıdır. Ancak, çoğu normal durumda, halılar ve yumuşak mobilyalar 1 hafta içinde kuru olmalıdır. Kurutma bir endişe ise, kuruma süreleri konusunda tavsiyede bulunabilecek ve gerektiğinde süreci hızlandırmak için bazı uzman teknikler kullanan teknisyenlerimizden birine bildirin.

Yatağınızın yataklarda bulunan maytlardan(akarladan), bakteri ve virüslerden arındırır mı?

Aksu Yıkaman’ın sıcak karbonatlı (85 dereceye varan sıcaklık) yatak yıkama sürecinde The Natural solüsyonumuzu kullanırız. The Natural sıcak su ile birleşince milyonlarca mikroskobik baloncuk üretir, bu baloncuklar yatağınızdaki kirleri, mikroları, bakteri ve maytları yatağınızdan söküp yüzeye doğru iter. Sonrasında Sektördeki en güçlü vakumlu makinemiz ile bunları kolayca çekeriz. Yatağınızdaki kötü protein üreten, ölü deriden beslenen maytların kendisi dahil çıkardıkları kökü atıkları komple çekeriz. Geriye sağlıksız unsurlardan arındırılmış, kir ve lekelerden arındırılmış tertemiz ve sağlıklı bir yatak bırakırız. Ayrıca geriye çok az bir nem kalır ve yatağınız 3-4 saat içerisinde tamamen kurur. Ve tekrar kullanılabilir hale gelir.

Halı üzerine kazara sıvı döküldü, kurumasını nasıl hızlandırabilirim?

Halının kuruması; evin nemine, sıcaklığına ve elyafın yoğunluğuna bağlıdır. Kuruma sürecini hızlandırmak için, fanlardan yararlanabilir, pencereleri 5-6 santim açık bırakabilir, ısıtıcıyı açabilir (70-72 derece) ve daha sıcak havalarda klimayı açık bırakabilirsiniz.

Nemli halıdan sert zemine geçerken özellikle dikkat edin. Sert zeminler kaygan olacaktır. Tamamen kuruyuncaya kadar halı üzerinde mümkün olduğu kadar az gezinilmesi sağlamaya çalışın. Kuruma sürecinde varsa ev hayvanlarını halı üzerinde gezdirmemeye gayret gösterin.

Herhangi bir sorunuz var mı?

  30% İndirim

  Promosyon Teklifi 16 Gün
  Bizimle iletişime geç

  Güncel Bloğumuz

  halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama, 21
  Apr
  2020

  Bu Basit Fikirler ile Halılarınız Güzel Koku Kaplar

  Evinizde halı varsa, ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde leke alabileceğini biliyorsunuz. Ne kadar dikkatli olursanız olun, günlük yaşamın koşuşturmasıyla, yol boyunca birkaç nokta ve dökülme ile karşılaşmak zorundasınız.

  Daha Fazla Oku
  halı yıkama fabrikası,halı temizleme,halı temizliği,en iyi halı yıkama,halı yıkama istanbul,halı yıkama fiyat,saray halı yıkama,halı yıkama,hali yikama,hali yıkama,halı yıkama fiyatları,halı yikama,dört mevsim halı yıkama,en yakın halı yıkama,ucuz halı yıkama,halı silme,bahar halı yıkama,buharlı halı yıkama,çekmeköy halı yıkama,en ucuz halı yıkama,halı yıkama yerleri,kuru temizleme halı yıkama,titiz halı yıkama,anadolu halı yıkama,halı yıkama şirketleri,battaniye yıkama, 20
  Apr
  2020

  %100 Doğal Yöntem Beyaz Halı Nasıl Silinir?

  Beyaz halı nasıl silinir? Evde uygulayabileceğiniz doğal yöntemler. Beyaz halı nasıl silinir? makalemizde bakımı oldukça zor olan ve çok kolay kir tutan beyaz halılarınızı evde nasıl temizleyeceğinizi anlattık. Beyaz halının

  Daha Fazla Oku
  Sohbet Başlat
  1
  Hemen Bizimle İletişim Geçin!
  Merhaba Değerli Müşterimiz. Nasıl Yardımcı Olabılırız?